У РФ хочуть зробити день відкритої агресії проти України днем "військової слави" і "пам'ятною датою"

У Росії хочуть зробити день відкритої агресії проти України - 24 лютого - днем "військової слави" і "пам'ятною датою". Відповідний законопроект підготував депутат Державної думи РФ Сергій Миронов.

Він пропонує внести зміни до закону "Про дні військової слави і пам'ятні дати Росії", встановивши нову "пам'ятну дату" 24 лютого - "День учасника СВО".

Як повідомлялося раніше, 24 лютого 2022 року Росія здійснила акт неприкритої агресії проти України. У березні Міжнародний суд ООН не знайшов виправдань початку військових дій російської армії на території суверенної держави та наказав Кремлю негайно припинити вторгнення. Рішення Міжнародного суду є обов'язковим до виконання, проте РФ грубо зневажає всі міжнародні норми і принципи мирного існування. Москва цинічно заявляє, що не має наміру виконувати рішення Міжнародного суду ООН.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті