У РФ хочуть зробити день відкритої агресії проти України днем "військової слави" і "пам'ятною датою"

У Росії хочуть зробити день відкритої агресії проти України - 24 лютого - днем "військової слави" і "пам'ятною датою". Відповідний законопроект підготував депутат Державної думи РФ Сергій Миронов.

Він пропонує внести зміни до закону "Про дні військової слави і пам'ятні дати Росії", встановивши нову "пам'ятну дату" 24 лютого - "День учасника СВО".

Як повідомлялося раніше, 24 лютого 2022 року Росія здійснила акт неприкритої агресії проти України. У березні Міжнародний суд ООН не знайшов виправдань початку військових дій російської армії на території суверенної держави та наказав Кремлю негайно припинити вторгнення. Рішення Міжнародного суду є обов'язковим до виконання, проте РФ грубо зневажає всі міжнародні норми і принципи мирного існування. Москва цинічно заявляє, що не має наміру виконувати рішення Міжнародного суду ООН.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті