У РФ дали "правову оцінку" заявам пропагандистки Симоньян, у яких вона пропонувала влаштувати ядерний вибух над Сибіром

Заяву російської пропагандистки Маргарити Симоньян, яка пропонувала влаштувати ядерний вибух над Сибіром, розглянули правоохоронні органи РФ, проте жодного порушення законодавства не виявили. Про це йдеться у відповіді МВС на запит депутата Мосміськдуми Євгена Ступіна, повідомив Ступін у своєму Телеграм-каналі 20 листопада.

"Під час проведеної перевірки підстав для реагування відповідно до Федерального закону "Про протидію екстремістській діяльності" не виявлено", - йдеться у документі.

"Звичайно, це ж не антивоєнні цінники у магазині клеїти", - зазначив Ступін у коментарі, маючи на увазі вирок художниці Саші Скочиленко за антивоєнну акцію. Вона замінила цінники у магазині на наклейки з інформацією про кількість жертв війни в Україні й закликами зупинити її. 16 листопада суд у російському Санкт-Петербурзі засудив Скочиленко до 7 років колонії, визнавши її винною у поширенні так званих фейків про армію.

Раніше повідомлялось, що після слів про ядерний вибух над Сибіром на пропагандистку Симоньян поскаржилися в Слідком РФ.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті