Після слів про ядерний вибух над Сибіром на пропагандистку Симоньян поскаржилися в Слідром РФ

Помічник депутата Мосміськдуми Микола Корольов подав у Слідком РФ і МВС скаргу на прокремлівську пропагандистку Маргариту Симоньян за її пропозицію влаштувати ядерний вибух над Сибіром. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережах 4 жовтня.

"Я думав, що бачив уже всі можливі прояви пропаганди, але, виявляється, немає межі моральному розкладанню... Такі висловлювання є порушенням законодавства РФ, не кажучи вже про дикість і безглуздість цих заяв", - написав Корольов.

Він додав, що вимагає від СК РФ і МВС проаналізувати висловлювання Симоньян і притягнути її до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Як повідомлялося, Симоньян запропонувала влаштувати ядерний вибух над Сибіром "на зло" Заходу.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті