Після слів про ядерний вибух над Сибіром на пропагандистку Симоньян поскаржилися в Слідром РФ

Помічник депутата Мосміськдуми Микола Корольов подав у Слідком РФ і МВС скаргу на прокремлівську пропагандистку Маргариту Симоньян за її пропозицію влаштувати ядерний вибух над Сибіром. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережах 4 жовтня.

"Я думав, що бачив уже всі можливі прояви пропаганди, але, виявляється, немає межі моральному розкладанню... Такі висловлювання є порушенням законодавства РФ, не кажучи вже про дикість і безглуздість цих заяв", - написав Корольов.

Він додав, що вимагає від СК РФ і МВС проаналізувати висловлювання Симоньян і притягнути її до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Як повідомлялося, Симоньян запропонувала влаштувати ядерний вибух над Сибіром "на зло" Заходу.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті