У РДК заявили, що досі контролюють кілька населених пунктів на Білгородщині

Російський добровольчий корпус і Легіон "Свобода Росії" досі контролюють низку населених пунктів на території РФ. Про це 26 червня в інтерв'ю "Суспільному" заявив голова штабу РДК Олександр "Фортуна".

"Під нашим контролем зараз перебуває понад чотири населені пункти, скажімо так. Зокрема й населені пункти в районі Нової Таволжанки", - заявив він.

"Фортуна" також заявив, що на території росії зараз відбувається зміцнення позицій, а також "налагодження і поліпшення логістики, аналітики та підготовка для подальшого розширення цієї зони". У зв'язку з цим заяви кремлівських ЗМІ є черговим "ІПСО".

"Бойові дії, як такі, там не проводяться. Тому що там нікого немає з російської армії", - додав представник РДК.

Проте періодично там відбуваються "локальні невеликі зіткнення", які мають епізодичний характер, додав "Фортуна".

Нагадаємо, що на початку червня РДК і "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою на Бєлгородщині.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті