У РДК і легіоні "Свобода Росії" заявили, що їхні передові загони зайшли в передмістя Шебекиного

Бійці російських підрозділів легіон "Свобода Росії" і Російського добровольчого корпусу зайшли на територію Бєлгородської області. Про це 4 червня в Telegram заявили представники легіону.

"Передова штурмова група "Легіону" і РДК заходить у передмістя Шебекіно", - ідеться в повідомленні.

Ба більше, пізніше російські добровольці опублікували відео, на якому нібито зафіксовано бій на території Бєлгородської області РФ. За їхніми словами, ворожа техніка ховається в лісосмугах. "РДК" і легіон "Свобода Росії" закликають російську армію здаватися.

У місцевих же Telegram-каналах Бєлгородської області повідомляють про вибухи та обстріли. Частина цих вибухів нібито спричинена роботою ППО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що легіон "Свобода Росії" і "Російський добровольчий корпус" пропонують жителям Бєлгородщини евакуюватися "вглиб України".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті