У районі Маріуполя пролунали нові вибухи, повідомляється про "бавовну" з детонацією

В окупованому Маріуполі 13 березні в обід пролунало декілька вибухів, окупанти пишуть про роботу ППО. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, а також місцеві соцмережі.

"По лінії РадУкраїна-Агробаза спрацювала ППО русні двічі, на третій вибух піднявся дим в районі ЖМР 23", - написав Андрющенко.

Після цього окупанти підняли в небо авіацію на малій висоті безпосередньо над містом.

Окупаційні ЗМІ повідомили про роботу ППО.

Крім того, повідомляється про вибухи в напрямку Старий Крим.

"Напрям Старий Крим - бавовна з детонацією. Вибух за вибухом. Хорошо. Казали ж - літаки вірна ознака бавовни", - пишуть у місцевих соцмережах.

Як повідомлялося раніше, впродовж минулої ночі поблизу Маріуполя пролунало три вибухи.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті