У районі Маріуполя пролунали нові вибухи, повідомляється про "бавовну" з детонацією

В окупованому Маріуполі 13 березні в обід пролунало декілька вибухів, окупанти пишуть про роботу ППО. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, а також місцеві соцмережі.

"По лінії РадУкраїна-Агробаза спрацювала ППО русні двічі, на третій вибух піднявся дим в районі ЖМР 23", - написав Андрющенко.

Після цього окупанти підняли в небо авіацію на малій висоті безпосередньо над містом.

Окупаційні ЗМІ повідомили про роботу ППО.

Крім того, повідомляється про вибухи в напрямку Старий Крим.

"Напрям Старий Крим - бавовна з детонацією. Вибух за вибухом. Хорошо. Казали ж - літаки вірна ознака бавовни", - пишуть у місцевих соцмережах.

Як повідомлялося раніше, впродовж минулої ночі поблизу Маріуполя пролунало три вибухи.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті