У Маріупольському районі в ніч на 13 березня пролунало три вибухи

Впродовж минулої ночі поблизу Маріуполя пролунало три вибухи. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Вночі три гучних вибухи в Маріупольському районі вздовж Азовського моря по лінії Мелекіне -Б.Коса-Ялта-Урзуф. О 0:30 за Києвом в Маріуполі пролунав вибух та мешканці Кальміуського району (с. Каменське) відчули вибухову хвилю. Зранку о 6:40 в районі вул. Тополіна (Кальміуський район) та Новоселівки чутно перестрілку зі стрілецької зброї. Розмінування системами ППО сверхзвукових падаючих кранів в Маріуполі триває на системній основі", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, 12 березня у Маріупольському районі пролунали вибухи, окупанти підняли в небо авіацію. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті