У Маріупольському районі в ніч на 13 березня пролунало три вибухи

Впродовж минулої ночі поблизу Маріуполя пролунало три вибухи. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Вночі три гучних вибухи в Маріупольському районі вздовж Азовського моря по лінії Мелекіне -Б.Коса-Ялта-Урзуф. О 0:30 за Києвом в Маріуполі пролунав вибух та мешканці Кальміуського району (с. Каменське) відчули вибухову хвилю. Зранку о 6:40 в районі вул. Тополіна (Кальміуський район) та Новоселівки чутно перестрілку зі стрілецької зброї. Розмінування системами ППО сверхзвукових падаючих кранів в Маріуполі триває на системній основі", - написав Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, 12 березня у Маріупольському районі пролунали вибухи, окупанти підняли в небо авіацію. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті