У Раді Федерації РФ виступили проти припинення вогню в Україні на американських умовах

Будь-які домовленості щодо завершення війни в Україні мають відбуватися на російських, а не американських умовах. Про це заявив заступник голови Ради Федерації РФ Костянтин Косачов. Так він прокоментував пропозицію про припинення вогню на 30 днів, про яку США і Україна домовилися напередодні в Саудівській Аравії, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

За словами Косачова, під час переговорів Вашингтон виставив Києву свої умови. «Українці погоджуються з тим, що їм говорять. І при цьому кланяються і підлещуються. Зеленський у глухій обороні», - заявив Косачов.

Він наполягає, що з Росією «буде по-іншому», тому що російська армія нібито наступає в Україні.

«Це не шапкозакидання, а розуміння того, що реальні угоди, як і раніше, пишуться там, на фронті. Що мають розуміти і у Вашингтоні», - заявив Косачов.

Він закликав у поточній ситуації «не заважати російсько-американським переговорам сторонніми коментарями». «Перемога буде за нами», - підсумував заступник голови Ради Федерації РФ.

Як повідомлялося, США негайно відновлюють військову допомогу Україні та обмін розвідданими.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті