У путіна заявили, що воюють тепер із колективним Заходом, а не з Україною

Прессекретар російського диктатора путіна Дмитро Пєсков заявив, що так звана "СВО" розпочиналася як військова операція проти України, а тепер триває вже як війна із Заходом і НАТО. Про це повідомляють російські ЗМІ 15 лютого. 

"СВО починалася як військова операція проти України з певними цілями. Але триває фактично як війна з колективним Заходом і північноатлантичним Альянсом. Вона може тривати довше, ніж вона могла б тривати через це. Але це не може змінити сенсу і не може змінити остаточних результатів. Операція досягне своєї мети", - заявив Пєсков, коментуючи публікації деяких росЗМІ про зміну цілей так званої "спеціальної військової операції". 

Нагадаємо, раніше прес-секретар путіна Пєсков заявив, що так звана "спеціальна військова операція" (СВО) триватиме для того, щоб не відбувалося обстрілів російської території.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті