У путіна заявили, що воюють тепер із колективним Заходом, а не з Україною

Прессекретар російського диктатора путіна Дмитро Пєсков заявив, що так звана "СВО" розпочиналася як військова операція проти України, а тепер триває вже як війна із Заходом і НАТО. Про це повідомляють російські ЗМІ 15 лютого. 

"СВО починалася як військова операція проти України з певними цілями. Але триває фактично як війна з колективним Заходом і північноатлантичним Альянсом. Вона може тривати довше, ніж вона могла б тривати через це. Але це не може змінити сенсу і не може змінити остаточних результатів. Операція досягне своєї мети", - заявив Пєсков, коментуючи публікації деяких росЗМІ про зміну цілей так званої "спеціальної військової операції". 

Нагадаємо, раніше прес-секретар путіна Пєсков заявив, що так звана "спеціальна військова операція" (СВО) триватиме для того, щоб не відбувалося обстрілів російської території.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті