У путіна раптово заявили, що росія може досягати цілей не лише війною

Російський диктатор путін нібито готовий обговорювати варіанти досягнення цілей росії іншими засобами, ніж "військова спецоперація" в Україні. Про це заявив прес-секретар диктатора Дмитро Пєсков у інтерв'ю програмі "Москва. Кремль. Путін".

Він заявив, що Захід нібито не залишає росії іншого виходу, крім військового вторгнення.

"Путін був, є і буде відкритий до будь-яких контактів із тим, щоб домагатися виконання наших завдань іншими засобами, ніж "спеціальна військова операція". Якщо це буде можливо, це буде переважно. Але ті ж самі країни колективного Заходу іншого виходу зараз нам не залишають", - заявив Пєсков.

Нагадаємо, у Держдумі РФ визнали, що цілей СВО не досягнуто, і на перемогу вже немає сил. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті