У Пушиліна вирішили припинити опалювальний сезон у "ДНР"

У квазіутворенні "ДНР" сьогодні, 1 квітня, на нараді у ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна вирішили зупинити теплопостачання в "республіці", - повідомляють місцеві припагандисти з посиланням на "міністерство будівництва і ЖКГ".

"Рішення про обстановку об'єктів теплопостачання в населених пунктах республіки ухвалено у зв'язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 °С впродовж п'яти діб, а також за підсумками щотижневої робочої наради глави ДНР Дениса Пушиліна та голови уряду ДНР Євгена Солнцева з членами уряду, керівниками органів виконавчої влади, керівниками концернів і корпорацій, главами міст і районів", - пишуть колаборанти.

Як повідомлялося, в окупованому Маріуполі опалювальний сезон "офіційно" завершується з 1 квітня.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті