Окупанти закінчують опалювальний сезон у Маріуполі

В окупованому Маріуполі опалювальний сезон "офіційно" завершується з 1 квітня. Відповідне розпорядження сьогодні підписав "т.в.о. голови міського округу" Олег Моргун, - пишуть місцеві пропагандисти 29 березня.

"За умови, що середньодобова температура атмосферного повітря буде вищою за +8 градусів Цельсія і впродовж днів, що залишилися в березні, визначаємо 1 квітня останнім днем централізованого подавання теплоносія", - цитують Моргуна.

Зазначається, що Маріуполь буде першим на окупованій Донеччині містом, у якому визначилися з датою завершення опалювального сезону.

Пропагандисти також пишуть, що цього року для проходження опалювального сезону в "ДНР" було задіяно майже 150 аварійних бригад із російських "регіонів-шефів".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті