У пункті пропуску "Гребенне – Рава-Руська" частково поновили рух вантажівок – ДПСУ

На польському кордоні, у пункті пропуску "Гребенне – Рава-Руська»" частково відновили пропуск вантажних автомобілів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ)  у Фейсбук.

"За інформацією від польських колег, фермери, котрі під час акції протесту обмежують рух транспорту, пропускатимуть на в’їзд до Польщі щодоби по 15 порожніх вантажівок", – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ закликали перевізників врахувати цю інформацію та стежити за сповіщенням від "Укртрансбезпеки" щодо черговості заїзду в пункт пропуску.

Як повідомлялося, Україна та Польща готові укласти угоду про контроль на спільних прикордонних пунктах. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті