У Пригожина листа бєлгородського губернатора з проханням ввести в область війська ПВК "Вагнер" не отримували

У Пригожина листа бєлгородського губернатора В'ячеслава Гладкова з проханням ввести в область війська ПВК "Вагнер" не отримували і впевнені, що подібна інформація є фейком. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Євгена Пригожина. 

У четвер у соціальні мережі було вкинуто нібито копію листа керівника Бєлгородської області, в якому Гладков скаржився на бездіяльність ЗС РФ, які не змогли захистити бєлгородське прикордоння від рейдів "Російського добровольчого корпусу" і просив "вагнерівців" захистити регіон.  

 "Пресслужба Євгена Пригожина підтверджує, що лист від губернатора Бєлгородської області Гладкова В.В. із закликом "навести порядок у регіоні" не отримувала. Найімовірніше, він є фейком", - відреагували на це вкидання у Пригожина.

 

 

 

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті