У прифронтових населених пунктах України з'являться мобільні аптеки

У населених пунктах поблизу лінії фронту працюватимуть мобільні аптеки. Про це повідомляє МОЗ України 7 серпня, пише Телеграм-канал "Донбасс. Важно".

"Мобільні аптеки функціонуватимуть виключно в сільській місцевості, де відсутні аптечні пункти, а у жителів обмежений доступ до лікарських засобів, - ідеться в повідомленні. - Також під час воєнного стану такі аптечні пункти зможуть працювати на прифронтових територіях і в зонах надзвичайних ситуацій".

Мобільні аптечні пункти відпускатимуть ліки, що підлягають реімбурсації (впливу система охорони здоров'я на доступність лікарських препаратів і медичних послуг для населення. - "ОстроВ".) за програмою "Доступні ліки".

Уточнюється, що в мобільних аптечних пунктах діятимуть ті самі правила відпуску лікарських засобів, що й у стаціонарних аптеках. Усі рецептурні препарати відпускатимуться виключно за рецептом (як паперовим, так і електронним).

Раніше повідомлялося, що поліцейські доставили жителям деокупованих сіл Луганщини хліб, дали можливість зателефонувати близьким і евакуювали жінку.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті