У прифронтовій Авдіївці горить дев’ятиповерхівка після танкового обстрілу росіян

Російська армія із танків обстріляла багатоквартирний житловий будинок у прифронтовій Авдіївці 23 вересня. Про це повідомила Донецька обласна військова адміністрація в Телеграмі. 

"Горить обстріляний з танків будинок в Авдіївці. На щастя, внаслідок цього обстрілу ніхто не постраждав – мешканці будинку своєчасно евакуювалися до більш безпечних регіонів України", - йдеться у повідомленні.

В адміністрації зазначили, що місто зазнає потужних обстрілів щоденно. Лише за сьогодні росіяни вже двічі обстріляли його із танків, по одному разу із артилерії та "Градів".

Як повідомлялося, в Авдіївці залишаються понад 1600 людей, не всі погоджуються виїхати з-під обстрілів.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті