У промислових масштабах: мешканець окупованого Первомайська на Луганщині розфасував у вакуумну упаковку півтонни марихуани

Окупанти заявили про те, що затримали в окупованому Первомайську на Луганщині "наркобарона", який вдома мав 500 кг марихуани, зваженої на точних вагах і розфасованої у вакуумну упаковку. Про це з посиланням на так зване "МВС по ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ 31 серпня.

"Співробітники МВС по ЛНР вилучили у жителя республіки півтонни марихуани", - ідеться в повідомленні окупантів.

Уточнюється, що чоловік нібито зберігав продукцію в "кількох своїх домоволодіннях", зваживши на точних вагах і попередньо розфасувавши її у вакуумну упаковку.

У чоловіка вилучили не тільки коноплі, а й його точні електронні ваги.

Тепер "правоохоронці" з'ясовують, кому ж збував свій товар житель регіону, окупованого з 2014 року і переповненого російськими військовими.

Раніше повідомлялося про приліт ракет HIMARS у Первомайську 9 травня, на який відреагував власник ПВК "Вагнер" Пригожин.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті