У Повітряних силах прояснили ситуацію із працездатністю системи Patriot

Зенітно-ракетний комплекс Patriot працює і, можливо, використовувався цієї ночі. Про це заявив спікер Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 18 травня. 

"Я вчора казав, що знищити Patriot одним "Кинджалом" нереально. Якщо там і є якісь пошкодження, то, думаю, їх буде усунуто. Система Patriot працює. Може, навіть працювала цієї ночі", - сказав Ігнат.

Раніше в Міноборони країни-агресора заявили, що нібито "високоточним ударом гіперзвуковим ракетним комплексом "Кинджал" у місті Києві уражено зенітний ракетний комплекс Patriot виробництва США".

Пізніше в CNN повідомили, що офіційні представники США заявили, що система Patriot має мінімальні пошкодження після російської атаки Києва у вівторок.

Спікер Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат закликав "не турбуватися про долю" зенітно-ракетного комплексу Patriot, наголосивши, що знищити систему одним ударом ракети "Кинджал" неможливо.

Нагадаємо, російська армія під час чергової масованої атаки 18 травня випустила по Україні 30 ракет, з них 29 українським силам вдалось збити. 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті