У Полтавській області близько 1500 сімей раптово залишилися без газу

На газопроводі в Новосанжарській громаді Полтавської області працівники “Полтавагазу” виявили витік, унаслідок чого без газу опинилося більше ніж 1000 сімей. Про це повідомив у Телеграм очільник Полтавської ОВА Філіп Пронін 12 лютого.

"Щоб ліквідувати аварію, тимчасово призупинили газопостачання до близько 1500 споживачів у Лелюхівці та Нових Санжарах.

На місці працюють фахівці й необхідна техніка, щоб оперативно усунути витік і забезпечити безпечний розподіл блакитного палива до осель людей. 

Газопостачання відновлять відразу, тільки-но бригади завершать необхідні роботи", - повідомив Пронін. 

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі Дніпропетровської області стався вибух у квартирі багатоповерхового будинку через накопичення газоповітряної суміші. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті