У Кривому Розі стався вибух у багатоповерхівці - Міненерго

У Кривому Розі Дніпропетровської області 20 січня стався вибух у квартирі багатоповерхового будинку. За попередньою версією, через накопичення газоповітряної суміші, постраждала одна людина. Про це повідомило у Телеграм Міністерство енергетики України.

Як повідомляється, через вибух відключено від газопостачання споживачів, мешканця квартири доправлено до лікарні з опіками.

Щодо загальної ситуації в енергосистемі Міненерго повідомляє про відсутність у суботу дефіциту електроенергії та графіків відключень споживачів.

Зазначається, що в резерві є три теплові блоки, які можуть бути задіяні в разі потреби.

За інформацією Міненерго, після тривалого ремонту до роботи повернуто блок ТЕС 160 МВт, в аварійний ремонт виведено одну одиницю генерувального обладнання на ТЕС.

Водночас у міністерстві нагадали, що зменшення навантаження на енергосистему дуже важливе, особливо в пікові години споживання, які у вихідні визначаються з 10:00 до 12:00 і з 18:00 до 20:00.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії - 5454 МВ-год, який на 20% нижчий за обсяг у п'ятницю. Експорту немає протягом двох тижнів.

Міністерство також зазначило, що за минулу добу енергетики повернули світло для понад 24,6 тис. споживачів, але через погіршення погодних умов знеструмлено, зокрема, 6 населених пунктів (2,2 тис. споживачів) у Закарпатській області.

Нагадаємо, раніше у Міненерго пояснили, чому в Україні без світла залишаються півтисячі населених пунктів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті