У Польщі та кількох інших країнах почалося навчання українських пілотів на F-16 - Боррель

Низка країн Європи, зокрема Польща, почали тренування українських пілотів на винищувачах F-16. Про це 23 травня повідомляє сайт Єврокомісії, наводячи слова глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля.

"Я щасливий, що врешті-решт тренування пілотів на F-16 розпочалися в кількох країнах. Це займе час", - сказав він.

На уточнювальне запитання про те, про які країни йдеться, Боррель відповів, що в Польщі це навчання вже почалося. Глава дипломатії ЄС також додав, що винищувачі F-16 абсолютно необхідні Україні для продовження оборони.

Нагадаємо, раніше в Держдепі США заявили, що передача Україні винищувачів F-16 є пріоритетом для Сполучених Штатів.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті