У Польщі розкрили шпигунську кампанію, пов'язану з російськими спецслужбами

Служба військової контррозвідки та команда CERT Polska (CERT.PL) викрили широкомасштабну шпигунську кампанію, пов’язаною з російськими спецслужбами. Про це йдеться на сайті польського Уряду.

Кампанія була спрямована на збір інформації від міністерств закордонних справ та дипломатичних установ. Більшість визначених цілей кампанії знаходяться в країнах-членах НАТО, Європейському Союзі та, меншою мірою, в Африці.

У всіх помічених випадках зловмисники використовували фішингові прийоми. Вибраним співробітникам дипломатичних представництв надсилали електронні листи, які видавали себе за посольства європейських країн. У листуванні містилося запрошення на зустріч чи спільну роботу над документами. У тілі повідомлення або у вкладеному PDF-документі містилося посилання, яке нібито спрямовує на календар посла, деталі зустрічі або файл для завантаження.

Як повдомлялося раніше, рашисти готують нову хвилю кібератак на Україну

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті