У Польщі розкрили шпигунську кампанію, пов'язану з російськими спецслужбами

Служба військової контррозвідки та команда CERT Polska (CERT.PL) викрили широкомасштабну шпигунську кампанію, пов’язаною з російськими спецслужбами. Про це йдеться на сайті польського Уряду.

Кампанія була спрямована на збір інформації від міністерств закордонних справ та дипломатичних установ. Більшість визначених цілей кампанії знаходяться в країнах-членах НАТО, Європейському Союзі та, меншою мірою, в Африці.

У всіх помічених випадках зловмисники використовували фішингові прийоми. Вибраним співробітникам дипломатичних представництв надсилали електронні листи, які видавали себе за посольства європейських країн. У листуванні містилося запрошення на зустріч чи спільну роботу над документами. У тілі повідомлення або у вкладеному PDF-документі містилося посилання, яке нібито спрямовує на календар посла, деталі зустрічі або файл для завантаження.

Як повдомлялося раніше, рашисти готують нову хвилю кібератак на Україну

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті