У поліції відкрили кримінальну справу через закрите укриття у Києві

Поліція відкрила кримінальну справу через бомбосховище в Києві, яке було закрите під час ракетної атаки. Про це 1 червня у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Сьогодні в Києві загинуло троє людей - дві жінки і 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити в закрите бомбосховище. Закриті бомбосховища під час війни - це не просто байдужість. Це злочин. Поліція Києва вже розпочала за цим фактом кримінальне провадження", - заявив глава МВС.

Справу відкрито за частиною 2 статті 367 КК України (Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Також тепер ДСНС і поліція будуть регулярно проводити перевірки укриттів і бомбосховищ по всій країні.

"Укриття мають бути цілодобово відкриті. Це питання життя людей. Без перебільшення", - додав Клименко.

Розпорядився перевірити доступ до всіх укриттів у Києві й мер столиці Віталій Кличко. Водночас він наголосив, що зараз неможливо встановити, чи було закрито укриття - оскільки внаслідок вибуху в поліклініці вибило всі двері.

"Відповідальність за роботу укриття несе керівник медустанови і голова району, який повинен контролювати роботу укриттів, які є на карті міста і повинні працювати", - заявив Кличко.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що люди в Києві загинули в той момент, коли йшли в укриття, але воно було закрите.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті