"У полі здетонував безпілотник". Окупаційний "губернатор" Севастополя пояснив жителям, чому в центрі міста повилітали шибки

Окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв у своєму Телеграм-каналі пояснив жителям, чому в центрі міста ввечері 24 жовтня повилітали шибки.  

"З приводу "вибухів" і "ракет" у Севастополі. За інформацією від військових - це були штатні заходи в акваторії, зокрема з використанням реактивних бомбометів. У районі Кара-Коби засобами РЕБ був посаджений безпілотник, який здетонував на землі, в полі. Жодних руйнувань інфраструктури немає", - заявив "губернатор". 

Він нагадав, що "в разі повітряної тривоги інформація йде в трьох джерелах": через систему оповіщення, по ТБ/радіо і в його ТГ-каналі.

"Деякі канали вирішили, що вони можуть самі давати сигнал повітряної тривоги. З ними будуть розбиратися, за розпалювання паніки є стаття і відповідальність", - пригрозив Развожаєв.

При цьому він чомусь не пояснив, чому в його ТГ-каналі сигналу повітряної тривоги перед вибухами не було. 

Як повідомлялося, жителі окупованого Севастополя в ТГ-каналах писали про два потужні вибухи ввечері 24 жовтня. При цьому наводилися подробиці: у будинках тремтіли стіни, а в центрі міста в деяких будинках вилетіло скло.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті