У Покровську на Донеччині запрацював центр психосоціальної підтримки для дорослих і дітей

Центр психосоціальної підтримки для дорослих і дітей почав роботу в Покровську Донецької області. Про це повідомила міська військова адміністрація у Фейсбуці.

Зокрема, у центрі проводитимуть різноманітні майстер-класи та ігри для дітей, заняття з психоемоційного розвантаження дорослих й інші заходи. 

"Тут можна отримати юридичну допомогу, первинну психологічну, соціальну консультацію та просто поспілкуватися. Для ментального здоров'я це точно потрібно. З урахуванням безпекової складової групи будуть невеликі – не більше 10 осіб одночасно, але напрямків багато", - зазначили в міській адміністрації.

Допомогу в облаштуванні центру місту надали громадська організація "Аваліст" та міжнародна гуманітарна місія "CARE".  

За словами благодійників, з початком повномасштабної війни у мешканців України з’явилося дуже багато запитів на психосоціальну підтримку, індивідуальні та групові консультації. Тож цей простір допоможе мешканцям та гостям громади "поправити" своє ментальне здоров’я.

Розклад занять тут складено згідно з віковими категоріями. Ознайомитися з заняттями можна у оголошеннях в соцмережах. Записатися можна безпосередньо в центрі або за телефоном: 099-197-97-52. 

Простір працюватиме по буднях з 9.00 до 18.00.

Як повідомлялося, для підлітків запустили безкоштовний психологічний онлайн-тренажер, який буде корисним і дорослим.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті