У Покровській громаді 39 сімей отримали сертифікати на компенсацію за повністю знищене житло

Трохи менше ніж за рік 39 мешканців Покровської громади, чиє житло було зруйновано через російські обстріли, отримали житлові сертифікати, середня сума яких – близько 900 тис. гривень. Про це повідомили у пресслужбі міської військової адміністрації.

За такий сертифікат можна придбати будь-яке житло як на вторинному, так і первинному ринках. Це можуть бути приватні будинки, квартири чи житлові приміщення.

"За час дії програми "єВідновлення" у Покровській ТГ було сформовано 39 сертифікатів на загальну суму 38,7 млн гривень. На сьогодні є ще певна кількість заяв, які очікують обробки, і влада продовжує працювати в цьому напрямку", - зазначають в МВА.

Там додають, що комісія з обстеження та фіксації обсягів руйнувань нині працює по всій території Покровської громади. 

Так, минулого тижня її фахівці працювали у селі Пушкіному біля Новоєлизаветівки, фіксуючи наслідки російського удару 5 квітня. Комісія визнала пошкодженою 21 домівку.

Як повідомлялося, у Добропіллі видали перші сертифікати на нове житло замість зруйнованого обстрілами.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті