У Підмосковʼї РФ горить завод "Электроизолит"

У підмосковному Хотькові горить завод "Електроізоліт" - найбільше багатопрофільне підприємство електротехнічної галузі РФ. Про це повідомляють російські Телеграм-канали 1 квітня. 

Як повідомляється, Завод спеціалізується на виробництві електроізоляційних матеріалів для систем ізоляції турбо-, гідрогенераторів і високовольтних електричних машин, тягових електродвигунів і двигунів постійного струму, для низьковольтних електричних машин, кабельної промисловості тощо.

Нагадаємо, 1 квітня російський Єкатеринбург вкрило чорним димом через пожежу на "Уралмашзаводі". 

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті