Російський Єкатеринбург вкрило чорним димом через пожежу на "Уралмашзаводі"

У російському Єкатеринбурзі сталась масштабна пожежа у цеху "Уралмашзаводу", місто вкрило чорним димом. Відповідні відео розмістили російські Телеграм-канали та МНС РФ 1 квітня. "Площа пожежі - 4500 кв.м, сталося обвалення покрівлі", - йдеться у повідомленнях.

Раніше повідомлялось про велику пожежу в районі атмосферних колон, які й були основною ціллю: в СБУ підтвердили вдалу атаку по НПЗ в Краснодарському краї.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті