У Петербурзі охоронці нічного клубу та поліцейські жорстоко побили "чмобика", який повернувся з України. Він помер у лікарні

У Петербурзі в лікарні військово-медичної академії помер учасник війни в Україні 41-річний доброволець Олексій Лимар, який раніше був побитий охоронцями нічного клубу і поліцією, яка приїхала на місце інциденту. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами дружини Лимаря, 22 лютого загиблий разом із сім'єю відзначав день народження своєї матері, а потім із дружиною вирушив до нічного закладу Story club. За даними телеграм-каналу Baza, на вході в клуб у чоловіка виник конфлікт із п'ятьма охоронцями, які згодом вивели його на вулицю та побили. Пізніше до закладу приїхали поліцейські, які у грубій формі затримали Лимаря. Видання Baza опублікувала відео, на якому один із поліцейських застосовує проти затриманого, який вже лежить на землі, електрошокер. Після цього Лимаря доправили до ОВС та оштрафували на 500 рублів за хуліганство.

Наступного дня Лимар звернувся до лікарів, які діагностували у нього множинні переломи лицевого скелета, переломи лобової кістки та щелепи, контузію та розрив стравоходу. Вже в лікарні у чоловіка трапилися інсульт та сепсис, почали відмовляти нирки та селезінка. Майже через місяць після госпіталізації Лимар помер.

Як повідомляє видання 47News, Лимар вирушив на війну в Україну у вересні 2022 року, там він служив у піхоті на території Луганської області. Додому доброволець повернувся у січні. Справа про його загибель поки не порушена, в нього залишилося двоє синів 3 та 14 років.

Як повідомлялося, у росії щомісяця мобілізують 20 тисяч людей у рамках прихованої мобілізації.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті