У Петербурзі охоронці нічного клубу та поліцейські жорстоко побили "чмобика", який повернувся з України. Він помер у лікарні

У Петербурзі в лікарні військово-медичної академії помер учасник війни в Україні 41-річний доброволець Олексій Лимар, який раніше був побитий охоронцями нічного клубу і поліцією, яка приїхала на місце інциденту. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами дружини Лимаря, 22 лютого загиблий разом із сім'єю відзначав день народження своєї матері, а потім із дружиною вирушив до нічного закладу Story club. За даними телеграм-каналу Baza, на вході в клуб у чоловіка виник конфлікт із п'ятьма охоронцями, які згодом вивели його на вулицю та побили. Пізніше до закладу приїхали поліцейські, які у грубій формі затримали Лимаря. Видання Baza опублікувала відео, на якому один із поліцейських застосовує проти затриманого, який вже лежить на землі, електрошокер. Після цього Лимаря доправили до ОВС та оштрафували на 500 рублів за хуліганство.

Наступного дня Лимар звернувся до лікарів, які діагностували у нього множинні переломи лицевого скелета, переломи лобової кістки та щелепи, контузію та розрив стравоходу. Вже в лікарні у чоловіка трапилися інсульт та сепсис, почали відмовляти нирки та селезінка. Майже через місяць після госпіталізації Лимар помер.

Як повідомляє видання 47News, Лимар вирушив на війну в Україну у вересні 2022 року, там він служив у піхоті на території Луганської області. Додому доброволець повернувся у січні. Справа про його загибель поки не порушена, в нього залишилося двоє синів 3 та 14 років.

Як повідомлялося, у росії щомісяця мобілізують 20 тисяч людей у рамках прихованої мобілізації.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті