У період лікування після поранень військові продовжують отримувати надбавки - Стефанчук

Під час лікування після отриманих у межах виконання бойового розпорядження поранень військовослужбовці продовжують отримувати всі надбавки, передбачені відповідними нормативно-правовими актами. Про це заявив Укрінформу Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук 19 квітня.

"Якщо військові під час виконання бойового розпорядження потрапляють у лікарню, вони в період лікування продовжують отримувати свої надбавки", – зазначив спікер українського парламенту.

Він уточнив, що йдеться про надбавки в розмірі як 30 тис. грн, так і 100 тис. грн.

Стефанчук наголосив, що парламент на своєму рівні ухвалив усі необхідні документи для забезпечення виплат військовим.

Нагадаємо, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що ухвалена Верховною Радою поправка про повернення надбавки у 30 тисяч гривень усім військовим не гарантує виплат, оскільки у бюджеті нема на це коштів.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті