У Пентагоні спростували утилізацію сотні старих ATACMS, які могли б передати Україні

Речник Міністерства оборони США Патрик Райдер спростував поширену у деяких ЗМІ інформацію про нібито наміри утилізувати далекобійні ракети ATACMS, термін придатності яких сплив. Про це він сказав на брифінгу 4 січня, - передає "Європейська правда".

"Ми перевірили ці повідомлення, і вони не є правдивими. Це неправда", - сказав речник Пентагону, коментуючи матеріал про утилізацію ATACMS замість передачі їх Україні.

Райдер, однак, не уточнив, чи планують США передати згадані установки Києву.

Напередодні "Newsweek" опублікував матеріал, у якому стверджує, що Штати мають "сотні" цих далекобійних ракет, термін експлуатації яких вичерпується і які через це підлягатимуть утилізації.

Як повідомлялося, республіканці в Конгресі США вимагають від Байдена дати Україні ракети дальнього радіуса.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті