У Пентагоні повідомили, скільки всього грошей залишилося на підтримку України

У Сполучених Штатів Америки залишилось близько 5,9 млрд доларів на військову допомогу Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Пентагону Пета Райдера під час брифінгу, якого цитує пресслужба Міністерства оборони.

"На даний момент у нас є приблизно 4,8 мільярда доларів відновлених президентських повноважень на скорочення і 1,1 мільярда доларів наявних ресурсів для поповнення американських запасів", - заявив Пет Райдер.

Як відзначив речник, без додаткового фінансування Пентагон може незабаром досягти межі, коли не матиме можливості підтримувати нинішній рівень допомоги Україні у сфері безпеки.

"Ця ситуація підкреслює важливість подальшої підтримки України з боку Конгресу у вирішальний момент її кампанії із захисту своєї свободи та протистояння російській агресії", - зауважив Рейдер та додав, що рішення Пентагону щодо витрат ґрунтуватимуться на багатьох факторах, серед яких й нагальні потреби України, наявність обладнання та здатність США поповнювати свої ресурси.

Нагадаємо, 1 жовтня Конгрес США ухвалив законопроєкт про тимчасовий бюджет, який не включив нового фінансування допомоги Україні, оскільки таку ініціативу вирішили розглядати окремо.

Як повідомлялося, голова Офісу Президента України Андрій Єрмак під час виступу в Інституті миру в Вашингтоні 5 грудня заявив, що ""якщо допомога буде відкладена, це створить великий ризик програти війну".

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті