У Пентагоні повідомили, скільки всього грошей залишилося на підтримку України

У Сполучених Штатів Америки залишилось близько 5,9 млрд доларів на військову допомогу Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Пентагону Пета Райдера під час брифінгу, якого цитує пресслужба Міністерства оборони.

"На даний момент у нас є приблизно 4,8 мільярда доларів відновлених президентських повноважень на скорочення і 1,1 мільярда доларів наявних ресурсів для поповнення американських запасів", - заявив Пет Райдер.

Як відзначив речник, без додаткового фінансування Пентагон може незабаром досягти межі, коли не матиме можливості підтримувати нинішній рівень допомоги Україні у сфері безпеки.

"Ця ситуація підкреслює важливість подальшої підтримки України з боку Конгресу у вирішальний момент її кампанії із захисту своєї свободи та протистояння російській агресії", - зауважив Рейдер та додав, що рішення Пентагону щодо витрат ґрунтуватимуться на багатьох факторах, серед яких й нагальні потреби України, наявність обладнання та здатність США поповнювати свої ресурси.

Нагадаємо, 1 жовтня Конгрес США ухвалив законопроєкт про тимчасовий бюджет, який не включив нового фінансування допомоги Україні, оскільки таку ініціативу вирішили розглядати окремо.

Як повідомлялося, голова Офісу Президента України Андрій Єрмак під час виступу в Інституті миру в Вашингтоні 5 грудня заявив, що ""якщо допомога буде відкладена, це створить великий ризик програти війну".

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті