У Павлограді поліцейські зняли з підвіконня третього поверху двох дітей орієнтовно 2-3 років

Поліцейські зняли з підвіконня третього поверху двох дітей орієнтовно 2-3 років в Павлограді Дніпропатровської області 19 січня. Про це повідомила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі. 

"Пригода трапилася в одній із п’ятиповерхівок міста Павлоград - на третьому поверсі на підвіконні знаходилося двоє дітей. Рятувальники за допомогою драбини потрапили до квартири, відвели малюків у безпечне місце та передали співробітникам Національної поліції", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що діти, орієнтовно 2 та 3 років, перебували вдома без догляду дорослих. "Не залишайте свої діток без нагляду! Бережіть їх життя!" - закликає ДСНС.

Раніше повідомлялось, що в Харківській області врятували 7-річного хлопчика, який з'їхав на санчатах-тюбінгу на крихку кригу.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті