У Павлограді після ракетного удару РФ загинули 2 людини - Зеленський

Жертвами ракетного удару по Павлограду Дніпропетровської області стали дві людини. Про це 1 травня у вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський.

"Павлоград Дніпропетровської області. Ракети терористів забрали життя двох людей, зовсім молодих хлопців", - заявив глава держави.

Зеленський висловив співчуття сім'ям загиблих. А також зазначив, що постраждали внаслідок удару сорок осіб - жінки, чоловіки та діти. Їм усім надали допомогу, додав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський провів нараду "з усіма рівнями управління та оборони".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті