У окупованому з 2014 року селищі Луганщини на березі Сіверського Донця дитина підірвалася на міні та втратила стопу

13-річний хлопчик підірвався на міні на березі Сіверського Донця на окупованій території Луганської області. Про це повідомила окупаційна «міністр охорони здоров'я ЛНР» Наталія Пащенко в соцмережах 12 травня.

«На швидку надійшов виклик. Той, хто дзвонив, повідомив, що його друг підірвався на міні на березі Сіверського Донця в селищі Красний Яр. ...Постраждала дитина – 13-річний хлопчик – отримала мінно-вибухову травму, на жаль, втратила стопу лівої ноги», – цитує слова Пащенко в Telegram-каналі окупаційного «уряду ЛНР». 

Селище Красний Яр знаходиться в екс-Краснодонському районі і перебуває в окупації з 2014 року.

Раніше повідомлялося, що ще двоє рибалок втратили ноги на окупованій з 2014 року Луганщині: рибалили на Донці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Всі статті