У окупованому Лисичанську населення не дочекалося навіть заміни вікон в житлових будинках

У тимчасово окупованому Лисичанську на Луганщині російська влада не веде жодних ремонтних робіт по місту. Про це розповів начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Масове обурення жителів Лисичанська діями окупантів стримується виключно відсутністю зв’язку та інтернету, а також страхом перед військовими рф. Місто захоплене вже понад рік, але росіяни там майже нічого не роблять. Місцеві мешканці навіть не дочекалися показових відновлень у вигляді нових вікон або дверей. Кажуть, що багато хто вимушений вдруге шукати, де перезимувати, якщо не вставить вікна за власний рахунок. Про яку-небудь компенсацію за пошкоджене або зруйноване житло в окупаційній адміністрації роблять вигляд, що не чули", - розповів Лисогор.

Як повідомлялося раніше, в "ЛНР" вирішили акредитувати на "вибори" тільки обраних

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті