У окупованному Донецьку заявили про обстріл Кіровського району

Кіровський район Донецька був обстріляний 10 березня. Про це повідомило так зване "представництво ДНР у СЦКК", пишуть окупаційні ЗМІ.

"М. Донецьк (Кіровський район): зафіксовано пошкодження за 22 адресами", - ідеться в повідомленні.

Серед об'єктів із пошкодженнями, відповідно до інформації окупантів, - три школи (№№88, 92, 30) і жіноча консультація. Саме район жіночої консультації показано на відео, яке опублікував один із місцевих телеграм-каналів.

 
Раніше повідомлялося, що окупанти повідомили про обстріл Ворошиловського району Донецька - пошкоджено будинки та авто.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті