Окупанти повідомили про обстріл Ворошиловського району Донецька - пошкоджено будинки та авто

Так званий "мер" Донецька Олексій Кулемзін повідомив, що вночі, з 21:00 17 лютого до 9:00 18 лютого, територія міста 3 рази зазнала обстрілу, традиційно звинувативши ЗСУ, які, як відомо, вийшли з Авдіївки, що свідчить, скоріше, про обстріл самих окупантів для виправдення своїх воєнних дій.

Найбільше постраждав центральний Ворошиловський район на вул. Набережній - пошкоджено багатоквартирні будинки та автомобілі. Жертв і поранених немає.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті