У окупованій Авдіївці залишилося близько 700 місцевих жителів. До війни у місті мешкали понад 30 тисяч людей

Приблизно 700 жителів Авдіївки відмовились виїжджати з міста. Про це розповів інспектор відділу комунікацій Національної поліції в Донецькій області та учасник евакуаційного загону «Білий янгол» Павло Дяченко в етері Радіо Свобода 

«Це не стовідсоткова інформація, але ми розуміємо, що приблизно 700 мешканців залишалися в Авдіївці», – розповів він в програмі Свобода.Live.

За його словами, коли екіпаж «Білих янголів» спілкувався з жителями Авдіївки, ніхто відкрито не підтримував Росію та окупантів.

«Коли поліцейські екіпаж «Білих янголів» кожного дня спілкувався з людьми, евакуйовував, допомагав, привозив гуманітарку, ніхто особисто в очі не казав, що вони чекають Росію. Ні, просто хтось мовчки приймав гуманітарку або щось інше», – зазначив Павло Дяченко.

Водночас, коментуючи відео з місцевими жителями, які поширює російська сторона, він додав, що місцеві, які «зустрічають» окупантів, – це «не масове явище».

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну в Авдіївці проживало близько 30 тисяч людей.

Як повідомлялося раніше, внаслідок регулярних артилерійських і ракетно-бомбових ударів російських окупантів Авдіївка була перетворена на руїни. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті