У Нью-Йорку показали фільм про перші місяці війни росії проти України

У Нью-Йорку показали український документальний фільм про волонтерів, які рятували людей у перші місяці повномасштабної російської війни проти України, «Область героїв». Про це повідомляє Укрінформ.

Показ стрічки відбувся на Мангеттені в кінозалі Інституті театру й кіно Лі Страсберга. Як пояснив у відеозверненні автор і продюсер фільму Олексій Комаровський, «Область Героїв» - це перша масштабна кінореконструкція реальних подій за участю українців, які врятували тисячі життів «у самому пеклі окупації - у Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпені та інших містах і селах».

Стрічка включає кілька епізодів, у яких грають самі учасники тих подій: чоловіки, котрі вивозили жителів з-під ворожих обстрілів, двоє ветеринарів, що рятували життя пораненим, 15-річний підліток, який за допомогою свого дрона допомагав українським оборонцям вражати ворожі цілі, волонтер, що евакуював десятки осіб з обмеженими можливостями.

«Дуже символічно, що ми показуємо український фільм у інституті, заснованому нашим видатним земляком Лі Страсбергом, який народився на Тернопільщині. Студенти, майбутні зірки Голлівуду, переглянувши наш фільм, мають змогу переконатися, що Україна - країна героїв, про яку вони ще багато чого дізнаються», - сказав Комаровський.

За словами продюсера, фільм «Область Героїв» здійснює світове турне. Його вже демонстрували в Ізраїлі, Португалії, Польщі, країнах Балтії, Туреччині, Німеччині, Індії, Великій Британії, Тунісі, Швеції та інших країнах.

Фільм створено українською кінокомпанією IdeaFilms у партнерстві з Київською ОВА та за сприяння Держкіно України. Режисер фільму - Артур Лерман. Прем‘єра відбулася в листопаді 2022 року.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті