У Новій Каховці ліквідовано чергового колаборанта Сергія Москаленка

В окупованій Новій Каховці на Херсонщині ліквідовано чергового колаборанта Сергія Москаленка. Про це повідомив Телеграм-канал "Народний Опір України" 18 березня.

"В окупованій Новій Каховці в результаті чергової "бавовни" загинув місцевий колаборант, власник новокахівської охоронної фірми "Ягуар" Сергій Москаленко, – сказано в повідомленні. – Вдала операція була втілена завдяки багатьом партизанам та зацікавленим хлопцям, дякуємо всім за сприяння. Далі більше!"

Раніше повідомлялося, що у Херсоні затримали зрадників, які під час окупації співпрацювали з рашистами.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті