У Новій Каховці ліквідовано чергового колаборанта Сергія Москаленка

В окупованій Новій Каховці на Херсонщині ліквідовано чергового колаборанта Сергія Москаленка. Про це повідомив Телеграм-канал "Народний Опір України" 18 березня.

"В окупованій Новій Каховці в результаті чергової "бавовни" загинув місцевий колаборант, власник новокахівської охоронної фірми "Ягуар" Сергій Москаленко, – сказано в повідомленні. – Вдала операція була втілена завдяки багатьом партизанам та зацікавленим хлопцям, дякуємо всім за сприяння. Далі більше!"

Раніше повідомлялося, що у Херсоні затримали зрадників, які під час окупації співпрацювали з рашистами.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті