У Херсоні затримали зрадників, які під час окупації погодилися працювати на рашистів

Правоохоронці затримали співробітників виправної колонії на Херсонщині, які співпрацювали з окупантами та отримали фейкові посади окупаційної адміністрації. Про це 17 березня повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Троє колишніх працівників ДУ "Даріївська виправна колонія № 10" погодилися працювати на окупантів. Подружня пара молодших інспекторів 1 категорії відділу охорони та їх колега працевлаштувалися на аналогічні посади в незаконно створеному органі – так званому "управлінні служби виконання покарань" повідомили прокурори.

Під час окупації регіону троє колаборантів виконували накази та забезпечували функціонування органу, який увійшов до "федеральної служби виконання покарань" РФ і чинив за законами росії. Під час обшуків правоохоронці виявили у зрадників підписаний бланк присяги громадянина РФ, а також перепустки та службові посвідчення. У результаті всім трьом повідомили про підозру в державній зраді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти не пускають до Криму колаборантів, які намагаються заздалегідь тікати із Херсонщини.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті