У Херсоні затримали зрадників, які під час окупації погодилися працювати на рашистів

Правоохоронці затримали співробітників виправної колонії на Херсонщині, які співпрацювали з окупантами та отримали фейкові посади окупаційної адміністрації. Про це 17 березня повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Троє колишніх працівників ДУ "Даріївська виправна колонія № 10" погодилися працювати на окупантів. Подружня пара молодших інспекторів 1 категорії відділу охорони та їх колега працевлаштувалися на аналогічні посади в незаконно створеному органі – так званому "управлінні служби виконання покарань" повідомили прокурори.

Під час окупації регіону троє колаборантів виконували накази та забезпечували функціонування органу, який увійшов до "федеральної служби виконання покарань" РФ і чинив за законами росії. Під час обшуків правоохоронці виявили у зрадників підписаний бланк присяги громадянина РФ, а також перепустки та службові посвідчення. У результаті всім трьом повідомили про підозру в державній зраді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти не пускають до Криму колаборантів, які намагаються заздалегідь тікати із Херсонщини.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті