У Норвегії знешкодили колишнього "вагнерівця" на прізвище Медведєв, який влаштував бешкет в Осло

Колишній командир російської групи найманців "Вагнера" Андрій Медведєв заарештований після того, як він влаштував п’яний дебош біля бару в Осло. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

Після втечі з росії 26-річний Медведєв 13 січня перетнув кордон з Норвегією, де подав заяву на надання притулку, однак, згідно з обвинувальним висновком, був затриманий за бійку біля бару в Осло.

Точні обставини події не уточнюються, але, за матеріалами суду, підозрюваний, який на той момент був п'яний, чинив опір при затриманні, а потім фізично напав на поліцейських, коли прибув до відділку.

Суд над ним призначено на 25 квітня.

Нагадаємо, перед втечею Медведєв розповів, що в Україні був свідком випадкових вбивств бойовиків "Вагнера", яких їхні власні командири звинуватили в непокорі наказам.

Він заявив, що готовий розповісти все, що йому відомо про групу "Вагнера", її діяльність та її лідера Євгена Пригожина.

Як повідомлялося, у росії заборонили цитувати критичні заяви власника ПВК "Вагнер" Пригожина у держЗМІ. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті