У Німеччині закриють більшість російських генконсульств до кінця року

Міністерство закордонних справ Німеччини ухвалило рішення про закриття більшості російських консульств у ФРН, - йдеться у повідомленнІ МЗС ФРН.

Зокрема, до кінця року мають бути закриті чотири з п'яти російських консульств у Німеччині. Це рішення ухвалено у відповідь на дії Москви по скороченню чисельності співробітників німецьких установ у РФ до 350.

"Що стосується російської присутності в Німеччині, ухвалено рішення на умовах взаємності - з метою дотримати паритет обопільної присутності як у кадровому, так і структурному плані. У зв'язку з цим ми вирішили відкликати згоду на діяльність чотирьох із п'яти російських генконсульств у Німеччині", - заявив представник зовнішньополітичного відомства ФРН Крістофер Бургер.

Крім того, влада ФРН до листопада закриє і свої консульства в росії - зокрема в Калінінграді, Новосибірську та Єкатеринбурзі.

РосЗМІ також повідомляли, що у червні росія почне висилку німецьких дипломатів, викладачів і співробітників німецьких культурних установ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті