У Німеччині закриють більшість російських генконсульств до кінця року

Міністерство закордонних справ Німеччини ухвалило рішення про закриття більшості російських консульств у ФРН, - йдеться у повідомленнІ МЗС ФРН.

Зокрема, до кінця року мають бути закриті чотири з п'яти російських консульств у Німеччині. Це рішення ухвалено у відповідь на дії Москви по скороченню чисельності співробітників німецьких установ у РФ до 350.

"Що стосується російської присутності в Німеччині, ухвалено рішення на умовах взаємності - з метою дотримати паритет обопільної присутності як у кадровому, так і структурному плані. У зв'язку з цим ми вирішили відкликати згоду на діяльність чотирьох із п'яти російських генконсульств у Німеччині", - заявив представник зовнішньополітичного відомства ФРН Крістофер Бургер.

Крім того, влада ФРН до листопада закриє і свої консульства в росії - зокрема в Калінінграді, Новосибірську та Єкатеринбурзі.

РосЗМІ також повідомляли, що у червні росія почне висилку німецьких дипломатів, викладачів і співробітників німецьких культурних установ.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті